English startpage

Startside Kragerø kystperlene

Startside Skåtøy Vel

Vedtekter

Styre og komitéer

Historie

Skjærgårds-bølgen

Ungdoms-klubben

 

 

 

Kontakt oss via epost

     
 

Skåtøy Vel - styre og komitéer

     
 

Skåtøy Vel

3780 Skåtøy
 

2020

 

 

 

 

 

 

Du kan laste ned en pdf-fil med opplysningene på denne sida her

Styre

Leder: Randi Roer

996 97 449 - randi.marie.roe@gmail.com

Nestleder: Mia Lyngstad

944 03 624 - mia.lyngstad@gmail.com

Sekretær: Karina Holm

909 40 831 -

karina-agnete@hotmail.com

Styremedlem: Terje Stubbene

900 86 180 -  terje.stubbene@gmail.com

Styremedlem: Vidar Ødegaard

950 72 026 - v-oed@online.no

Vara: Eli Bråtømyr Dippner

950 72 095 - eli@dippner.com

Vara: Siv Ingunn Skoe

918 71 511

si-ingun@online.no

 

Samferdselkomité

Geirr Dippner

920 88 610 - Geirr.dippner@gmail.com

Joakim Halvorsen

918 25 711 - joakimha@online.no

Trygve Thoresen

975 92 788 - trygth@gmail.com

Karianne Ruud

474 19 406 - karianneruud@hotmail.com

Terje Stubbene

900 86 180 -  terje.stubbene@gmail.com

Lisbeth Thoresen

412 88 199 - trygth@gmail.com

Ulf Selvåg (brygger)

selvaag@online.no

Kulturkomité

Arlyn van Voorveld

980 17 955 - xarlynx@hotmail.com

Torunn Dønvik

926 06 397
Kristin Skotmyr
971 44 844

 

 

Huskomité

Trine Ellen Ørsvik

452 03 923 - trine@bugsbite.no

Vibeke Ødegaard

922 65 922 - v-oed@online.no

Andre Holter - Ventebusjef

464 21 568

Brannvern

Per O. Ødegaard

930 08 720 - poddoede@online.no

Duncan Floris

480 32 342

sasruit@yahoo.com

Henrik Thoresen

452 42 882 - Henrikstrandthoresen@hotmail.com

Thomas Krafft

46501960

Kjell Thomas Svang

90541456 - kjelltsvang@gmail.com

 

Kulturlandskapskomiteen

Terje Sødal

928 26 153

Asbjørn Sørensen

assoere@online.no

Torbjørn Huseland

932 45 076

Anders Olsen

922 25 985 - snekk-tj@online.no

Revisor

Karin Hanssen

976 85 857

 

Valgkomite

Peder Ellingsvåg

930 90 569 - pederelingvag@gmail.com

Lisbeth Thoresen

412 88 199 - trygth@gmail.com

Rep. Skåtøybrygga

Tore Abrahamsen

918 50 561

abratore@online.no

Rep. Stiftelsen

Tor Dønvik

906 78 830 - tor.donvik@gmail.com

   

 

 

Tilbake til Skåtøy Vels startside

Tilbake til Kragerø-kystperlenes startside